Twórczy Bajtel – Zajęcia gordonowskie (odwołane!)

kulturazajęcia dla maluchów

Gordonki – zajęcia muzyczne dla rodziców i dzieci 0-3.

Warsztaty umuzykalniające dla maluchów

Zajęcia gordonowskie wprowadzą dziecko w świat muzyki. To zajęcia umuzykalniające, prowadzone zgodnie z Teorią Uczenia się Muzyki autorstwa prof. E. E. Gordona. Teoria zakłada, że każdy człowiek poznaje muzykę w ten sam sposób co mowę i język. Aby dziecko nauczyło się swobodnie śpiewać, tak, jak w nieskrępowany sposób uczy się mówić, jak najwcześniej zanurzamy je w świat zróżnicowanych melodii i rytmiczanek.

Używamy przy tym kolorowych pomocy do podkreślania melodii i rytmów (kolorowe chustki, woreczki, bańki, miękkie klocki i piłki). Dzięki zajęciom dzieci wzbogacają swój słownik muzyczny i podejmują pierwsze próby śpiewania, uczą się poczucia własnego ciała, rozwijają aparat mowy, poprawiają koordynację ruchów i stopniowo zyskują gotowość do podjęcia nauki gry na instrumencie.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza na zajęcia gordonowskie dla rodziców i małych dzieci w wieku 0-3 lata, które odbędą się na sali baletowej SCK we wtorek 17 marca o godzinie 17.00. Czas trwania zajęć – 40 minut.

Bilety w cenie 20 złotych (cena obejmuje 1 dziecko i 1 osobę dorosłą) już do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-03-17 17:00 do 2020-03-17

adres
Siemianowickie Centrum Kultury, Niepodległości, Siemianowice Śląskie, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.