Amerykański Park Rozrywki Twinpigs

TWINPIGS to pierwszy w Polsce Park Rozrywki czerpiący garściami z amerykańskich klasyków. Ponad 10 hektarów miasteczka podzielono na tematyczne strefy nawiązujące do historii i kultury zza oceanu.

Odkrywanie Ameryki rozpoczyna się wraz z Kolumbem, przy zacumowanym tuż przy wejściu do Parku legendarnym statku Santa Maria. Dalej na Gości czeka hawajska plaża, stacja kosmiczna i meksykańska hacjenda. W strefie leśnej można poznać ciekawostki związane z życiem rdzennych Amerykanów, a gry kreatywne zapewnią doskonałą zabawę całej rodzinie. Prócz parków linowych, wielowymiarowych kin, gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości i karuzel, TWINPIGS pełny jest także miejsc piknikowych, zacisznych zakątków, w których można złapać oddech i doskonale wypocząć.

Park Rozrywki Twinpigs

Twinpigs to gwarancja dobrej zabawy 🙂

W Twinpigs świetnie bawią się zarówno dzieciaki w wieku szkolnym, jak i maluchy. Dla najmłodszych gości czekają m.in. figloraje, dmuchańce i zagroda ze zwierzętami. Na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki działa także komfortowy i dobrze wyposażony Pokój Rodzica.

Przed przyjazdem do Twinpigs nie musisz sprawdzać prognozy pogody. W miasteczku zabawa trwa przez cały sezon. W upalne dni dzieci szaleją na parkach linowych w strefie leśnej, a podczas deszczu oglądają filmy 360 stopni.

www.twinpigs.zory.pl

Park Rozrywki Twinpigs

Poznaj strefy zabawy w Twinpigs

Tajemnicze podziemia, kolejki, koło młyńskie, las przygód, nawiedzona sztolnia, sala iluzji, pokazy westernowe… Wszystko to w klimacie oczywiście amerykańskim, możemy poczuć się jak w kolorowym Las Vegas lub upalnym Meksyku.

Na Dzikim Zachodzie Twinpigs możemy poczuć się jak prawdziwi rewolwerowcy trafiając do celu na strzelnicy. Za występek i złamanie reguł trafimy do więzienia, a jak już z niego wyjdziemy to możemy obejrzeć seans w kinie lub spróbować sił w jeździe konnej, ewentualnie na ruchomym byku.

Park Rozrywki Twinpigs

Strefa Powrót do Przyszłości również oferuje moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń, w tym wyprawę w podmorskie głębiny batyskafem, zawrót głowy na Karuzeli Whiskey, przygodę w dyliżansie na kole młyńskim i podziwianie widoków, a także kosmiczną przygodę i spacer po księżycu.

Kolejna strefa – Las Przygód, miejsce bardzo lubiane przez najmłodszych. W lesie znajdziemy domki na drzewie, leśne molo, mały i duży park linowy, kolejkę wąskotorową, ścieżkę edukacyjną, strefę gier kreatywnych dla całej rodziny i strzelanie z łuku.

Dla maluszków też przygotowano odpowiednie atrakcje: kącik zabaw dla najmłodszych i figloraj „Mały kowboj”, gdzie znajdziemy basen z piłeczkami. Na terenie obiektu dużo punktów gastronomicznych z obiadami, przekąskami, lodami i kawą.

Podsumowując, Park Rozrywki Twinpigs oferuje moc atrakcji i jest dobrym pomysłem na całodniowy, rodzinny wypad.

Park Rozrywki Twinpigs

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, zaraz przy zjeździe z „wiślanki”.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Godziny otwarcia różnią się w zależności od miesiąca i dnia tygodnia.
Należy je sprawdzić na stronie internetowej:

Godziny otwarcia

Kontakt:
bok@twinpigs.zory.pl
32 416 08 06

Żory, ul. Katowicka 24

Lokalizacja

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs

Katowicka 24, Żory, Polska

Przy edycji pomogli

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs

Reklama

Ostatnio dodane

Palmiarnia w Gliwicach
Gliwice
Palmiarnia w Gliwicach
6, Aleksandra Fredry, 44-100 Gliwice, Polska
Małe Centrum Nauki Sowa
Zawiercie
Małe Centrum Nauki SOWA Zawiercie
3 Maja 4, 42-400 Zawiercie, Polska
1000 Klocków
Katowice
1000 Klocków
1000 Klocków, Zawiszy Czarnego, Katowice, Polska
kolejkowo
Gliwice
Kolejkowo
Kolejkowo, Pszczyńska, Gliwice, Polska

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.