Amerykański Park Rozrywki Twinpigs

TWINPIGS to pierwszy w Polsce Park Rozrywki czerpiący garściami z amerykańskich klasyków. Ponad 10 hektarów miasteczka podzielono na tematyczne strefy nawiązujące do historii i kultury zza oceanu.

Odkrywanie Ameryki rozpoczyna się wraz z Kolumbem, przy zacumowanym tuż przy wejściu do Parku legendarnym statku Santa Maria. Dalej na Gości czeka hawajska plaża, stacja kosmiczna i meksykańska hacjenda. W strefie leśnej można poznać ciekawostki związane z życiem rdzennych Amerykanów, a gry kreatywne zapewnią doskonałą zabawę całej rodzinie. Prócz parków linowych, wielowymiarowych kin, gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości i karuzel, TWINPIGS pełny jest także miejsc piknikowych, zacisznych zakątków, w których można złapać oddech i doskonale wypocząć.

Park Rozrywki Twinpigs

Twinpigs to gwarancja dobrej zabawy 🙂

W Twinpigs świetnie bawią się zarówno dzieciaki w wieku szkolnym, jak i maluchy. Dla najmłodszych gości czekają m.in. figloraje, dmuchańce i zagroda ze zwierzętami. Na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki działa także komfortowy i dobrze wyposażony Pokój Rodzica.

Przed przyjazdem do Twinpigs nie musisz sprawdzać prognozy pogody. W miasteczku zabawa trwa przez cały sezon. W upalne dni dzieci szaleją na parkach linowych w strefie leśnej, a podczas deszczu oglądają filmy 360 stopni.

www.twinpigs.zory.pl

Park Rozrywki Twinpigs

Poznaj strefy zabawy w Twinpigs

Tajemnicze podziemia, kolejki, koło młyńskie, las przygód, nawiedzona sztolnia, sala iluzji, pokazy westernowe… Wszystko to w klimacie oczywiście amerykańskim, możemy poczuć się jak w kolorowym Las Vegas lub upalnym Meksyku.

Na Dzikim Zachodzie Twinpigs możemy poczuć się jak prawdziwi rewolwerowcy trafiając do celu na strzelnicy. Za występek i złamanie reguł trafimy do więzienia, a jak już z niego wyjdziemy to możemy obejrzeć seans w kinie lub spróbować sił w jeździe konnej, ewentualnie na ruchomym byku.

Park Rozrywki Twinpigs

Strefa Powrót do Przyszłości również oferuje moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń, w tym wyprawę w podmorskie głębiny batyskafem, zawrót głowy na Karuzeli Whiskey, przygodę w dyliżansie na kole młyńskim i podziwianie widoków, a także kosmiczną przygodę i spacer po księżycu.

Kolejna strefa – Las Przygód, miejsce bardzo lubiane przez najmłodszych. W lesie znajdziemy domki na drzewie, leśne molo, mały i duży park linowy, kolejkę wąskotorową, ścieżkę edukacyjną, strefę gier kreatywnych dla całej rodziny i strzelanie z łuku.

Dla maluszków też przygotowano odpowiednie atrakcje: kącik zabaw dla najmłodszych i figloraj „Mały kowboj”, gdzie znajdziemy basen z piłeczkami. Na terenie obiektu dużo punktów gastronomicznych z obiadami, przekąskami, lodami i kawą.

Podsumowując, Park Rozrywki Twinpigs oferuje moc atrakcji i jest dobrym pomysłem na całodniowy, rodzinny wypad.

Park Rozrywki Twinpigs

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, zaraz przy zjeździe z „wiślanki”.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Godziny otwarcia różnią się w zależności od miesiąca i dnia tygodnia.
Należy je sprawdzić na stronie internetowej:

Godziny otwarcia

Kontakt:
bok@twinpigs.zory.pl
32 416 08 06

Żory, ul. Katowicka 24

Lokalizacja

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs

Katowicka 24, Żory, Polska

Przy edycji pomogli

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs

Reklama

Ostatnio dodane

Muzeum Dawnych Rzemiosł, Stary Młyn w Żarkach
Żarki
Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach
Ofiar Katynia 5, 42-310 Żarki, Polska
Alpakarnia Alpakacafe, Poczesna, Częstochowa
Nowa Wieś
Alpakarnia Alpakacafe
Sadowa 1, Nowa Wieś, Polska
bawialnia ninja planet
Czeladź
Bawialnia Ninja Planet
Grodziecka 2b, 41-250 Czeladź, Polska
park wodny tarnowskie góry
Tarnowskie Góry
Park Wodny i Hala Sportowa w Tarnowskich Górach
Park Wodny, Obwodnica, Tarnowskie Góry, Polska

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.