Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Wyjątkowe, magiczne miejsce dla dorosłych i dla dzieci.

WIOSKA INDIAŃSKA MC BIZON to piękna polana z kolorowymi indiańskimi namiotami tipi. Można przenieść się w czasie i przeżyć niezapomniane chwile w świecie marzeń z dzieciństwa. Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?

Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Indiańskie namioty i plac zabaw

Teraz zarówno Wy dorośli jak i również Wasze dzieci mogą wejść do indiańskich namiotów tipi, pobawić się na indiańskim placu zabaw i zobaczyć jak na żywo wyglądało i wygląda nadal życie niektórych Indian. Wioska jest wzorowana na oryginalnych wioskach indiańskich Indian Ameryki Północnej w dawnych czasach. Cześć Indian w Kanadzie i USA nadal żyje w taki sposób, ale większość z nich niestety żyje tak jak my w mieszkaniach, nie podtrzymując swoich rodzimych tradycji.

Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Wioska Indiańska Karchowice to miejsce pełne pasji

Historia losów czerwonoskórych jest zarówno piękna, barwna i niesamowita – jak i smutna. W wyniku kolonizacji białego człowieka w Ameryce wiele plemion indiańskich przestało istnieć lub zostały przepędzone i zamknięte do rezerwatów, w których żyją do dziś dnia.
Ich bogata kultura pasjonuje i fascynuje.

Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Informacje o Wiosce Indiańskiej z pierwszej ręki 🙂

Tematyką kultury indiańskiej interesujemy się od wielu lat. Prowadzimy rzetelne poparte wiedzą PRPI Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian prezentacje o kulturze indiańskiej, tradycjach i obecnych losach Indian Ameryki Północnej. Prezentujemy unikatowe stroje, regalia, rekwizyty i ozdoby wzorowane na indiańskich. W ofercie także: pokazy tańców indiańskich, legendy indiańskie, gry i zabawy zręcznościowe, rywalizacje plemienne, wspólne śpiewanie i granie na bębnach, bogaty program edukacyjno-rekreacyjny.
W sezonie kwiecień – październik prowadzimy wioskę indiańską na pięknej urokliwej polanie w Karchowicach k. Gliwic.
Prezentujemy tam kolorową wioskę indiańskich domów tipi, szałas potu, naturalny eko sposób życia Indian Ameryki Północnej. Zapraszamy do zwiedzania po zarezerwowaniu terminu. Wytwarzamy również rękodzieło, m.in łapacze snów i tarcze ochronne 100% naturalne.
Do produkcji rękodzieła używamy naturalnych produktów, takich jak naturalna skóra, rzemienie, pióra, koraliki, muszelki. Polecamy występy naszego zespołu na eventach, urodzinach, weselach, festynach, imprezach integracyjnych, w przedszkolach, szkołach, klubach seniora itp. W sprawie szczegółów technicznych i rezerwacji terminów prosimy o kontakt pod numerem tel. 609397300 oraz 603873198.

Zapraszamy serdecznie AHO!

Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Komentarze (2)

  1. adambacz pisze:

    Rewelacyjne, wyjątkowe miejsce! Naprawdę warto odwiedzić.

  2. OLA pisze:

    Przepiękne miejsce, świetni prowadzący, fascynaci kultury indiańskiej, serdecznie polecam!

Dodaj komentarz

Kontakt

tel. 609 397 300, 603 873 198

www.facebook.com/WahpeTo

Lokalizacja

Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Wioska INDIAŃSKA Mc Bizon, Polna, Karchowice, Polska

Przy edycji pomogli

Wioska Indiańska Mc Bizon Karchowice

Reklama

Ostatnio dodane

Jezioro Chechło-Nakło
Jezioro Chechło-Nakło
Jezioro Chechło-Nakło
Jezioro Chechło-Nakło, Polska
Edukatorium Juliusz w Rybniku
Rybnik
Edukatorium Juliusz w Rybniku
Klasztorna 11, 44-200 Rybnik, Polska
zalew dziećkowice
Chełm Śląski
Zalew Dziećkowice / Zbiornik Imieliński
Zbiornik Dziećkowice, Polska
funzeum
Gliwice
Funzeum
Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice, Polska

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.