Zatorland

Ten park rozrywki to okazja do przeżycia niezapomnianej przygody. Jest tu przestrzeń przeznaczona zarówno na zabawę, jak i na wypoczynek.

Park Rozrywki Zatorland

Aż trzy parki tematyczne gwarantują multum dobrej zabawy. Znajdziecie tutaj:

  • Ruchome Dinozaury – Dinozatorland
  • Park Owadów
  • Park Mitologii

Ogrom rozrywki dostarczy również Lunapark 🙂

Zatorland to miejsce, w którym dzieci nie tylko się bawią, ale również uczą.

Park Ruchomych Dinozaurów

To naprawdę duży teren i ponad 100 różnych dinozaurów. Pod względem wielkości, w Europie Środkowej nie ma sobie równych! Znajduje się na zalesionym terenie, który imituje park jurajski. Co kilka kroków spotkać można innego dinozaura ??? Dodatkowo są one ruchome i większości „ryczące” 😉

Zatorland – Park Ruchomych Dinozaurów


Ścieżka edukacyjna po której się poruszamy jest naprawdę bardzo długa. Podczas spaceru spotkamy ogromne Zauropody, przerażającego Tranozaura Rexa, a nawet największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura. Bądźcie uważni, bo inaczej możecie zostać opluci lub nawet… obsikani przez te bestie 😉
Na końcu ścieżki z ruchomymi i wydającymi dźwięki dinozaurami znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości. Są tam szkielety dinozaurów, ich jaja oraz inne eksponaty.

Park Owadów

Na ścieżce edukacyjnej spotkacie aż szesnaście gigantycznych owadów. Są tu m.in mucha, kleszcz, konik polny, pająk, modliszka, skorpion, larwa motyla, jelonek rogacz i ruchomy karaluch.

Zatorland
Zatorland – Park Owadów

Znajdziecie tutaj również wystawę wypreparowanych owadów, pochodzących z różnych zakątków świata. W gablotach zobaczyć można m.in. pająki, motyle, chrząszcze, cykady.

Park Mitologii

Miejsce to zrobi wrażenie zarówno na młodszych, jak i starszych osobach odwiedzających Zatorland. Jest tutaj bardzo ładnie, a nawet odrobinę romantycznie ? Na wodzie unoszą się rzeźby greckich bogów, herosów i bohaterów. Są też różne mityczne stworzenia. Scenerię starożytnej Grecji i jej bohaterów możecie podziwiać zarówno z „lądu”, jak i z tramwaju wodnego.

Zatorland - Park Mitologii
Zatorland – Park Mitologii

Podczas rejsu obejrzycie też tańczące fontanny. Na terenie Parku Mitologii znajdziecie również park linowy, plac zabaw, strefę odpoczynku z hamakami oraz punkt gastronomiczny.

Lunapark

Polecamy zostawić go na sam koniec. Po pierwsze dlatego, że jest położony najbliżej wyjścia 😉 Po drugie, to chyba najmniejsza ze stref w całym Parku. Jest też sporo ławek, żeby odpocząć po całym dniu zwiedzania. Tutaj również znajdziecie punkty gastronomiczne oraz sklep z pamiątkami.

Lunapark w Zatorlandzie
Lunapark w Zatorlandzie

W Lunaparku atrakcji oczywiście co nie miara: kino 5D Extreme, symulator 3D Bonanza, dinocoaster, karuzela „słonie”, diabelski młyn, karuzela wiedeńska i łańcuchowa, basen z łódkami, salonu gier, zjeżdżalnie, trampoliny i dmuchańce.

Zapraszamy Was serdecznie do Zatorlandu.
A po powrocie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami 🙂

Zatorland
Zatorland

Zobacz również:

Centrum Nauki Leonardo da Vinci

CENTRUM NAUKI LEONARDO DA VINCI to niezwykły punkt na mapie regionu świętokrzyskiego, przeznaczony do aktywnego i inspirującego wypoczynku oraz idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, grup szkolnych, aktywnych seniorów.

centrum nauki leonardo da vinci

Wakacje w PL – ZNAJDŹ MIEJSCE NA WAKACJE W POLSCE

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Kontakt

tel: 667979220

Lokalizacja

Zatorland

Parkowa 7, 32-640 Zator, Polska

Reklama

Ostatnio dodane

Góry Stołowe
Kudowa-Zdrój, Karłów
Góry Stołowe z dzieckiem
Karłów, Polska
Dolina Prądnika
Ojców
Dolina Prądnika
Ojców 9, 32-045 Sułoszowa, Polska
Jezioro Solińskie
Jezioro Solińśkie
Jezioro Solińskie
Jezioro Solińskie, Solina, Polska
Leśny Park Atrakcji Dimbo
Targanice
Leśny Park Atrakcji Dimbo
Beskidzka 206, 34-120 Targanice, Polska

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.