FERIE W BAJCE PANA KLEKSA

animacjedla rodzinrękodziełozabawazajęcia artystycznezajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

Czas obrać kierunek na dobrą zabawę! Jak ferie w mieście to tylko w Bajce Pana Kleksa! Już od 13go stycznia rusza specjalny program. Jak to w Bajce, nie zabraknie atrakcji. Swobodna zabawa bez limitu czasu, zwiedzanie z przewodnikiem oraz nowość – pracownia artystyczna! To będą ferie jak z bajki!

FERIE W BAJCE W TYGODNIU

W tygodniu, od poniedziałku do piątku zapraszamy na zwiedzanie Bajki i Abecji w swoim tempie, bez limitu czasu. Co to znaczy? Spędzacie u nas tyle czasu ile chcecie i korzystacie ze wszystkich atrakcji. Do Waszej dyspozycji oddajemy obie przestrzenie. Swobodna zabawa w tygodniu to idealna opcja dla młodszych dzieci oraz dla wszystkich, którzy odwiedzają Bajkę kolejny raz ! Zapraszamy od 14:30 do 20:00.


FERIE W BAJCE W WEEKEND


W weekend po zakamarkach Bajki oprowadzi Was nasz wykwalifikowany przewodnik. Następnie przeniesiecie się do Abecji, czyli Podwodnego Świata Królowej Aby, gdzie pomożecie w ratowaniu świata przed katastrofą ekologiczną. Bajka w weekend dedykowana jest dzieciom w wieku 5-12 lat oraz dla tych, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy.
Przez cały czas trwania ferii zapraszamy do PRACOWNI ARTYSTYCZNEJ w cenie biletu. Jest to przestrzeń dla dzieci, w której własnoręcznie wykonają prezent, który zabiorą ze sobą do domu. Do wyboru mamy zakładkę do książki, statek piracki lub naszyjnik z bursztynem.


WARSZTATY ROZWIŃ PASJE!

W każdą sobotę stycznia zapraszamy na cykl kreatywnych warsztatów dla dzieci. Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla dzieci w wieku 5-12 lat. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się przy filiżance pysznej kawy lub wykorzystać tę chwilę dla siebie. Ilość miejsc ograniczona.


14 stycznia Bądź jak Picasso!
Wciel się w rolę Picassa! Eksperymentując z bryłami i kształtami w łatwy sposób własnoręcznie stworzysz ozdobę do swojego pokoju. Poznasz zasady perspektywy i “prostotę” wykonania a także najważniejsze zasady jakimi kierowali się artyści w kubizmie. W trakcie warsztatów bawiąc się kolorami i figurami geometrycznymi dacie upust swojej fantazji!


21 stycznia Eksperymenty mrożące krew w żyłach.
Czy zimą jest naprawdę zimno? Jakie znacie najzimniejsze miejsce? Czym jest temperatura? Jakie skale temperatur są wam znane? Czy 0 K (zero Kelwinów), to najniższa z możliwych do uzyskania w laboratorium temperatur? Eksperymentując na warsztatach sami poznacie odpowiedź na wszystkie te pytania. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.


28 stycznia Kolorowa kuchnia molekularna.
Czym jest kuchnia molekularna i jakie cuda można stworzyć przy jej użyciu? Czy agar służy tylko do tworzenia kawioru molekularnego? Czy takie gotowanie to już nauka i eksperyment? Przekonaj się jak za pomocą kilku naukowych sztuczek stworzyć przepyszne danie na poziomie najlepszych restauracji.

Więcej informacji oraz bilety: www.bajkapanakleksa.pl
Adres: Bajka Pana Kleksa, ul. Porcelanowa 23, Katowice

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2023-01-29 do 2023-01-29

adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.