Kino samochodowe w Mysłowicach!

dla rodzinkinokulturaplenertylko dla rodziców

Obecnie w czasie pandemii, która łączy cały świat, zjawisko pokazów filmowych pod gołym niebem wydaje się być idealną formą spędzania wolnego czasu.

Pierwszy pokaz kina samochodowego odbył się już w 1933 r. w Stanach Zjednoczonych. Miłość do kina i samochodów połączyła Amerykanów prawie 100 lat temu, a lata 50-te i 60-te stworzyły z tej formuły zjawisko popkulturowe, które wędrowało sobie po świecie przez kolejne dekady.

Kino samochodowe odbędzie się także w Mysłowicach! 

Zapraszamy wszystkich, którzy posiadają samochód z radiem. Formuła pokazów zakłada ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje reguła „kto pierwszy, ten lepszy”.

Każdy uczestnik (samochód) otrzyma przy wjeździe kartę z numerem samochodu, nr telefonu i menu. Na tej podstawie będzie można wysłać SMS z zamówieniem przekąsek i napojów. Zamówienie zostanie dostarczone przez obsługę, ale płatność może się odbyć tylko gotówką.

kino samochodowe mysłowice

Tym razem wielki ekran stanie na Starym Mieście – parking przed dawnym Hotelem Gościniec. Brama wjazdowa (od ul. Krakowskiej) na teren projekcji otwarta zostanie o godz. 20:00. Startujemy, jak tylko zapadnie zmrok, czyli o 21:30.

Nie możemy zapominać o bardzo ważnej kwestii dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w czasie epidemii. Apelujemy, aby wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu stosowali się do obowiązujących zaleceń sanitarnych. Dlatego gorąco prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi.

https://www.gov.pl/web/kultura/kina-plenerowe-i-samochodowe…

Udział w projekcjach jest bezpłatny.

Organizatorzy:
Urząd Miasta Mysłowice
Mysłowicki Ośrodek Kultury
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zobacz również:

Katowickie Kino Światowid gra wirtualnie. Będziecie mogli zobaczyć najlepsze filmy i specjalnie wybrane studyjne nowości.
Światowid wirtualnie, platforma MOJEeKINO.PL
Światowid wirtualnie, platforma MOJEeKINO.PL
Kino samochodowe zagości w Częstochowie. Jeśli jesteście znudzeni siedzeniem w domu to wpadajcie do mobilnego kina!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-06-14 21:30 do 2020-06-14

adres
Mysłowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.