Letnie podróże po Sośniej Górze

dla rodzingra terenowagrynaukazabawazajęcia kreatywnezajęcia przyrodnicze

W zabawie mogą wziąć udział dzieci z opiekunami, zarówno grupy zorganizowane jak i rodziny z dziećmi. Każdy tydzień wakacji (od 29.06 – 28.08) to inna zabawa.

Śląski Ogród Botaniczny zaprasza do zabawy na łonie przyrody

Gra w całości odbywa się na terenie Ogrodu Żółtego. Przy wejściu do budynku Ogrodu na oznaczonym stanowisku można pobrać mapę gry do samodzielnego przejścia. Stacje gry można odwiedzać w dowolnej kolejności, nie ma limitu czasu. Bardzo prosimy, aby nie zabierać rekwizytów ze stanowisk – dajmy innym również szansę na udaną zabawę.

Po ukończeniu gry zapraszamy do naszego stanowiska po odbiór drobnej nagrody.

Nasze stanowisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. W tych godzinach można odebrać kartę do gry i nagrodę. Jeśli ktoś ukończy grę po 18.00 to po odbiór nagrody zapraszamy w kolejnych dniach w godz. 10.00-18.00.

ŚOB, Śląski Ogród Botaniczny
Śląski Ogród Botaniczny

Zalecamy wygodny strój i buty dostosowane do warunków pogodowych. Można wyposażyć się w ekwipunek podróżnika tj. notatnik, ołówek, lornetka, lupa, miarka oraz kocyk – dla chcących po grze odpocząć sobie na trawie.

Prosimy o zachowanie środków ostrożności w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

Udział w grze jest bezpłatny.

Zobacz również inne wydarzenia dla dzieci na Śląsku i Zagłębiu 🙂

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-08-28 10:00 do 2020-08-28 18:00

adres
Sosnowa 5, 43-190 Mikołów, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.