Otwarcie wystawy MINI MUZEUM KINA + koncert RAZ, DWA, TRZY

dla rodzinkoncertyzwiedzanie

I tak oto po wielu miesiącach intensywnych prac zbliżamy się do celu. Już niedługo otwarcie Mini Muzeum Kina.

O pracach w MOK Brzezinka pisaliśmy tutaj. Zgodnie planem, w sobotę 23 listopada będzie miało miejsce ważne wydarzenie, wieńczące projekt przeobrażeń w filii MOK Brzezinka – uroczyste otwarcie wystawy stałej Mini Muzeum Kina i podsumowanie projektu „Kultowy Kinoteatr Znicz” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wieczór uatrakcyjnimy także artystycznie koncertem zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Rozpoczniemy o godzinie 17.00, zapraszając przybyłych gości na wspólne zwiedzanie odnowionych przestrzeni byłego kinoteatru Znicz oraz nowo powstałej wystawy stałej Mini Muzeum Kina. Dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego udało się odświeżyć wnętrze budynku oraz doposażyć w sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy salę widowiskową. Udało się także przeobrazić pomieszczenia byłej kinooperatorki w stałą ekspozycję pokazującą historię kina. Pozwolimy sobie zdradzić, że miejsce to będzie do dyspozycji uczestników przed ważniejszymi wydarzeniami w filii Brzezinka – 30 minut przed daną imprezą będzie można w towarzystwie pracownika MOK pełniącego w tym dniu rolę kustosza przejść się po wystawie, dotknąć eksponatów, czy wcielić się w rolę kinooperatora. Będzie to nie lada atrakcja tak dla dzieci, jak i dorosłych.

Natomiast o godz. 19.00 na odnowionej i odmalowanej scenie sali widowiskowej wystąpi zespół Raz, Dwa, Trzy. Ten koncert to muzyczna podróż po artystycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Raz, Dwa, Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Będzie to z pewnością niezapomniany dzień i wieczór!

Wstęp na wydarzenie za okazaniem zaproszenia lub biletu na koncert.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2019-11-23 17:00 do 2019-11-23

adres
Laryska 5, Mysłowice, Polska

zwiedzanie godz. 17.00
wstęp wolny
koncert godz. 19.00
wstęp na podstawie biletu lub zaproszenia
MOK Brzezinka, ul. Laryska 5

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.