Świnka Peppa na żywo

animacjedla rodzinkulturaspektakle dla dziecizabawa

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy.

Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

3 i 4 grudnia na scenie Pałacu Młodzieży w Katowicach bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody. 

Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”

Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej – Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi. Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

świnka peppa na żywo

Czytaj również:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-12-03 10:00 do 2022-12-04

adres
Mikołowska 26, 40-066 Katowice, Polska

Spektakle o godzinie: 10:00, 13:00, 16:00

Pałac Młodzieży w Katowicach

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.