Wielka Fabryka Elfów w Katowicach

dla rodzinświątecznieŚwięta Bożego Narodzeniazabawazajęcia kreatywnezwiedzanie

W Wielkiej Fabryce Elfów trwa wielkie odliczanie. Już za niedługo dzieci będą mogły odwiedzić Wielką Fabrykę Elfów w Fabryce Porcelany i przeżyć świąteczne przygody pachnące piernikami!

Czy wiecie, że w Katowicach od 23 listopada do 29 grudnia dzieci będą mogły odkryć magię świąt wykorzystując do tego wszystkie zmysły? Takie cuda tylko w Wielkiej Fabryce Elfów, która po raz kolejny zawita do Katowic i będzie można ją odwiedzić w Fabryce Porcelany.

W Wielkiej Fabryce Elfów trwają intensywne przygotowania do Świąt

Zabawki dla młodszych, zabawki dla starszych – wszystkie Elfy pilnie pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów. Święty Mikołaj też już szykuje się do podróży i spędza ostatnie chwile na odpoczynku, aby nabrać sił do pracy. Jego codzienną przekąską są pierniczki Pani Mikołajowej, które najlepiej smakują w połączeniu z jego ulubioną rozgrzewającą czekoladą. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że… Pani Mikołajowej dziś nie ma! Co teraz?! Kto upiecze pierniczki!? Święty Mikołaj kocha pierniczki!

Elf Ważniak musi szybko coś wykombinować i znaleźć przepis, aby pierniczki smakowały tak jak zawsze!  Nie jest to łatwe, bo czasu jest bardzo mało. Całe szczęście Elf nie jest sam.

Dzieci wraz z Elfami Przewodnikami muszą ruszyć w poszukiwaniu przepisu na pierniczki Pani Mikołajowej. Czy zdążą je wypiec i zaniosą ulubioną przekąskę do Świętego Mikołaja?

Wielka Fabryka Elfów w Katowicach
Wielka Fabryka Elfów w Katowicach

Na dzieci w wieku od 3 do 10 lat czeka szereg atrakcji i wyzwań, w tym zadania ruchowe, zręcznościowe i zagadki logiczne . Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo na tym właśnie polega magia świątecznej zabawy i współpracy w Wielkiej Fabryce Elfów!

Na co mogą liczyć najmłodsi? Na całą masę zagadek i przygód, a przede wszystkim na dobrą zabawę przemierzając bajecznie i kolorowe uliczki w krainie Elfów, która zachwyca na każdym kroku!

Do odwiedzin zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i klientów indywidualnych – więcej informacji, a także bilety do zakupienia na stronie https://katowice.wielkafabrykaelfow.pl/

Organizujemy również urodziny dla dzieci, oczywiście w świątecznym klimacie oraz eventy firmowe.

Wielka Fabryka Elfów w Katowicach
Wielka Fabryka Elfów w Katowicach, fot: Marek Misiurewcz

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2023-12-29 do 2023-12-29

adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska

od 23 listopada do 29 grudnia

Fabryka Porcelany w Katowicach

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.