LokalnyRolnik.pl – zamów online zdrowe jedzenie dla całej rodziny

2020-07-21 17:42 Artykuł partnera portalu DZLS JedzenieZdrowe jedzenieZdrowie i choroba

Szukasz zdrowej żywności dla siebie i swojej rodziny? Masz dość stania w kolejkach? Zamawiaj przez Internet jedzenie prosto od lokalnych rolników i wytwórców. Zobacz, jakie to proste!

Zaufane źródło zdrowia

LokalnyRolnik.pl to wirtualny targ prawdziwego jedzenia, na którym rolnicy, rzemieślnicy i drobni wytwórcy dzielą się z mieszkańcami miast swoimi plonami. 

Wytwórcy muszą spełnić szereg warunków związanych m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców

lokalny rolnik

Właściciele portalu odwiedzają gospodarstwa i manufaktury, by zobaczyć, jak działają oraz poznać wytwórców i zaprzyjaźnić się z nimi. Relacjami z wizyt dzielą się na blogu i na filmach publikowanych na kanale YouTube.

Świeża żywność prosto od lokalnego rolnika

Użytkownicy portalu mogą wybierać spośród ponad 2000 wysokiej jakości, smacznych i zdrowych produktów. Są one przygotowywane przez lokalnych wytwórców w ciągu 2 dni na indywidualne zamówienie, dzięki czemu żadna żywność nie jest magazynowana i nie ma ryzyka, że coś się zmarnuje. 

Oferta jest naprawdę szeroka – od warzyw i owoców, przez jaja i nabiał, mięso i wędliny, ryby, pieczywo, dania gotowe, produkty sypkie, przetwory i miody, słodkości oraz napoje. Dzięki temu cotygodniowe zakupy spożywcze można w całości zrobić na Lokalnym Rolniku.

Liczne benefity

Klienci mogą korzystać ze 100% gwarancji jakości. Oznacza to, że każda reklamacja ilościowa czy jakościowa rozstrzygana jest na ich korzyść, a pieniądze są zwracane.

lokalny rolnik

Ponadto, z każdym wytwórcą można się bezpośrednio skontaktować przez wewnętrzną skrzynkę na portalu, a także uczestniczyć w programie poleceń, dzięki któremu ma się dostęp do zniżek na zakupy.

Szansa na dodatkowe zarobki

Swoje zakupy klienci z aglomeracji śląskiej odbierają w punktach odbioru, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy lub zamieszkania.

Każdy może zostać koordynatorem takiego punktu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na odpowiedź zwrotną. 

lokalny rolnik

Prowadzenie punktu to nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia i możliwość na nawiązanie długoletnich przyjaźni z sąsiadami, ale też szansa na dodatkowe zarobki.

Poza Śląskiem, portal prężnie działa również na terenie Warszawy, Wrocławia, Krakowa i okolic. 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z zakupów na LokalnyRolnik.pl

Z kodem DLS10, wpisanym w koszyku, otrzymasz 10% zniżki na pierwsze zakupy. Kod możesz wykorzystać jednorazowo, maksymalnie do 31.12.2020.

LokalnyRolnik.pl
LokalnyRolnik.pl

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.