LokalnyRolnik.pl – zamów online zdrowe jedzenie dla całej rodziny

2020-07-21 17:42 Artykuł partnera portalu DZLS JedzenieZdrowe jedzenieZdrowie i choroba

Szukasz zdrowej żywności dla siebie i swojej rodziny? Masz dość stania w kolejkach? Zamawiaj przez Internet jedzenie prosto od lokalnych rolników i wytwórców. Zobacz, jakie to proste!

Zaufane źródło zdrowia

LokalnyRolnik.pl to wirtualny targ prawdziwego jedzenia, na którym rolnicy, rzemieślnicy i drobni wytwórcy dzielą się z mieszkańcami miast swoimi plonami. 

Wytwórcy muszą spełnić szereg warunków związanych m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców

lokalny rolnik

Właściciele portalu odwiedzają gospodarstwa i manufaktury, by zobaczyć, jak działają oraz poznać wytwórców i zaprzyjaźnić się z nimi. Relacjami z wizyt dzielą się na blogu i na filmach publikowanych na kanale YouTube.

Świeża żywność prosto od lokalnego rolnika

Użytkownicy portalu mogą wybierać spośród ponad 2000 wysokiej jakości, smacznych i zdrowych produktów. Są one przygotowywane przez lokalnych wytwórców w ciągu 2 dni na indywidualne zamówienie, dzięki czemu żadna żywność nie jest magazynowana i nie ma ryzyka, że coś się zmarnuje. 

Oferta jest naprawdę szeroka – od warzyw i owoców, przez jaja i nabiał, mięso i wędliny, ryby, pieczywo, dania gotowe, produkty sypkie, przetwory i miody, słodkości oraz napoje. Dzięki temu cotygodniowe zakupy spożywcze można w całości zrobić na Lokalnym Rolniku.

Liczne benefity

Klienci mogą korzystać ze 100% gwarancji jakości. Oznacza to, że każda reklamacja ilościowa czy jakościowa rozstrzygana jest na ich korzyść, a pieniądze są zwracane.

lokalny rolnik

Ponadto, z każdym wytwórcą można się bezpośrednio skontaktować przez wewnętrzną skrzynkę na portalu, a także uczestniczyć w programie poleceń, dzięki któremu ma się dostęp do zniżek na zakupy.

Szansa na dodatkowe zarobki

Swoje zakupy klienci z aglomeracji śląskiej odbierają w punktach odbioru, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy lub zamieszkania.

Każdy może zostać koordynatorem takiego punktu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na odpowiedź zwrotną. 

lokalny rolnik

Prowadzenie punktu to nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia i możliwość na nawiązanie długoletnich przyjaźni z sąsiadami, ale też szansa na dodatkowe zarobki.

Poza Śląskiem, portal prężnie działa również na terenie Warszawy, Wrocławia, Krakowa i okolic. 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z zakupów na LokalnyRolnik.pl

Z kodem DLS10, wpisanym w koszyku, otrzymasz 10% zniżki na pierwsze zakupy. Kod możesz wykorzystać jednorazowo, maksymalnie do 31.12.2020.

LokalnyRolnik.pl
LokalnyRolnik.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.