Motocykliści Dzieciom

2019-10-16 12:13 M&M mama BezpieczeństwoDziecko

Musimy dbać o bezpieczeństwo i wspomagać wszystkich w uświadamianiu, że życie naszych dzieci jest najważniejsze na świecie.

Zaczęło się w Bytomiu…

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 48 w Bytomiu codziennie pokonują niełatwą drogę przez skrzyżowanie ruchliwych ulic, a potem przez tory tramwajowe.
Kiedy zostaliśmy zaproszeni przez te maluchy na „zlot motocyklowy” do przedszkola, od razu wiedzieliśmy jak się zrewanżować. Pociechy przyniosły nam wiele radości, ich spontaniczność, kruchość i dziecięca radość z prostych, małych rzeczy zainspirowała nas do podjęcia tej inicjatywy.
Program profilaktyczny powstał w porozumieniu motocyklistów oraz Przedszkola Miejskiego nr 48 w Bytomiu. Motocykliści utworzyli specjalną zbiórkę pieniędzy, aby móc zakupić dla placówki kamizelki odblaskowe oraz inne gadżety chroniące dzieci przed niebezpieczeństwem na drodze. Zachęcamy wszystkich motocyklistów (i nie tylko) do symbolicznych wpłat na rzecz zbiórki. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zbiórka, kliknij – możesz pomóc

Motocykliści Dzieciom

Chcemy naszą inicjatywą zarazić inne placówki w Bytomiu, na Śląsku i całej POLSCE!

Pamiętajcie, motocykliści to nie tylko dawcy organów, to też tatusiowie, mamusie, wujowie, którzy mają ogromne serca pełne chęci i pomocy.
W trakcie rozmowy z Radą Rodziców jak i Dyrekcją Przedszkola doszliśmy do wniosku, że tą akcję trzeba poszerzyć i rozpropagować ją po całej Polsce.
No więc Przedszkole nr 48 w Bytomiu jak i Motocykliści wymyślili wspólne hasło : „Motocykliści Dzieciom”.
Będziemy uskuteczniać zbiórki i edukować dzieci wraz z Wydziałami Ruchu Drogowego Policji w całej Polsce, aby było bezpieczniej na naszych drogach i Wszyscy, łącznie z nami żebyśmy byli bardziej widoczni.
Pokażmy i udowodnijmy, że tak właśnie jest!

Więcej informacji:

Motocykliści Dzieciom Fb

Fot. Monika Kołodziej

Informacje a akcji przesłał Łukasz Falana. Dziękujemy 🙂

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.