Wystawa Klocków LEGO®w Wiśle

2023-05-07 12:08 Artykuł partnera portalu DZLS Atrakcje dziecięceDzieckoEdukacjaZabawaZwiedzanie

Niezwykła Wystawa Budowli z Klocków LEGO® powraca do Wisły w zupełnie nowej odsłonie!

Ciesząca się bardzo dużą popularnością Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO® ponownie otwarta w Wiśle.

„ Na każdej naszej Wystawie prezentowany jest NOWĄ, PREMIEROWĄ EKSPOZYCJĄ wyjątkowy super model i w tym przypadku nie odstąpiliśmy od reguły.” – zdradza nam Rafał Szymański, organizator tej z wystawy.

Hitem tegorocznej wiślańskiej edycji jest, mający 3 metry wysokości model Tie FighterTM Gildii Górniczej czyli jednego z najbardziej rozpoznawalnych statków z sagi STAR WARS . Do uzyskania TM tak spektakularnego efektu wykorzystano 150 000 kultowych klocków.
Niezmiennie na Wystawie każdy mały i duży znajdzie coś dla siebie.

Makieta poświęcona słynnej Czwórce z Liverpoolu. Zaprezentowane będą między innymi podobizny oraz repliki gitar, perkusji czy instrumentów klawiszowych legend rocka:

wystawa lego

7 CUDÓW WISŁY” – CZYLI NAJWAŻNIEJSZE SYMBOLE MIASTA

Tak postanowiono nazwać 7 najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Perle Beskidów. Wśród budowli znalazły się między innymi: Wiślański Rynek, Kościół Ewangelicki, Amfiteatr, Zameczek Prezydencki, Wiadukt kolejowy Łabajów, Zameczek Habsburgów oraz Barania Góra. Odwiedzając WISŁĘ koniecznie trzeba zobaczyć „7 cudów Wisły” stworzonych z klocków LEGO®

MAKIETY INSPIROWANE SCENAMI ZE ZNANYCH BAJEK


Na Wystawie nie zabraknie również specjalnych gości czyli bohaterów bajek . Zobaczyć będziemy mogli między i filmów dla najmłodszych innymi makiety inspirowane scenami z Świnka Peppa , Psi Patrol , bajek Kubuś Puchatek i Przyjaciele , Smerfy oraz Pingwiny z Magdagaskaru .

wystawa lego

Więcej informacji na stronie: https://wystawaklockow.pl/wisla/

Adres wystawy: ul. 1 Maja 65

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.