Harry Potter at Home

dla rodzingrykulturazabawazajęcia dla dzieci w wieku szkolnymzajęcia dla młodzieźyzajęcia online

J.K. Rowling stworzyła portal internetowy Harry Potter at Home. Fani Harre’go Pottera mogą teraz odwiedzić Hogwart online! 🙂

Dzieci i młodzież lekko nie mają. Z powodu pandemii koronawirusa zakazano im wychodzić z domów i bawić się na dworze, zamknięto wszystkie szkoły i przedszkola.

Rodzicie szukają alternatywnych zajęć i atrakcji dla swoich pociech, również online. Oczekiwaniom dzieci i rodziców wyszła na przeciw J.K. Rowling, tworząc nowy portal Harry Potter at Home.

„Rodzice, nauczyciele i opiekunowie, którym zależy na tym, aby dzieci dobrze się bawiły i miały zajęcie w czasie, gdy przebywamy w izolacji, mogą potrzebować odrobiny magii, dlatego z przyjemnością uruchomiłam stronę harrypotterathome.com” – czytamy na Twitterze J.K. Rowling.

Kto wie, być może odrobina magii ?‍♂️? pomoże nam przetrwać te trudne chwile, które teraz wszyscy przeżywamy. Pewne jest to, że dzięki temu serwisowi będziemy mogli lepiej poznać tajniki Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Harry Potter at Home

Co znajdziemy na portalu Harry Potter at Home?

Na stronie Hogwartu online można miedzy innymi:

  • rozwiązać różne quizy (dowiemy się do jakiego domu w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart należymy i czy znamy dobrze wszystkich profesorów)
  • ułożyć puzzle
  • rozwiązać łamigłówki
  • obejrzeć filmy z nauką magicznego rzemiosła
  • odsłuchać audiobooki
  • przeczytać poradniki i artykuły o magicznym świecie znanym z powieści.

Treści na stronie są tak przygotowane, że zaspokoją oczekiwania zarówno wieloletnich fanów historii Harry’ego Pottera i jego przyjaciół, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę z tą sagą.

harry potter

Zapraszamy do odwiedzenia nowego portalu J.K. Rowling:

https://www.wizardingworld.com/collections/harry-potter-at-home

Jak walczyć z koronawirusową nudą? Sprawdźcie nasze pomysły:

Koronawirus i kwarantanna pozbawiły nas niektórych dotychczasowych aktywności. Wiele stref życia przeniosło się obecnie do świata wirtulanego. Internet trochę pomaga nam przetrwać ten trudny czas. Poniżej nasze pomysły dotyczące zajęć i aktywności online 🙂

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2022-12-10 do 2022-12-10

adres
śląskie, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.