Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem – interaktywne show online

animacjedla rodzinzabawazajęcia kreatywnezajęcia online

Tegoroczne Halloween będzie inne niż poprzednie. Nie będzie przebieranych imprez, tematycznych wydarzeń, wielkiego świętowania…

Mimo to Bajka Pana Kleksa chce dać dzieciom i rodzicom propozycję ciekawej zabawy w formie show online, transmitowanego na żywo z Bajki Pana Kleksa.

Niezależnie od miejsca w którym jesteście!

Z dowolnego zakątka Polski będziecie mogli przeżyć fantastyczną przygodę w mroczny halloweenowy wieczór. „Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem” to interaktywne show na żywo w Internecie dla całej rodziny, nadawane prosto z Bajki Pana Kleksa. Profesor został otruty… Jaki wpływ na jego dalsze życie będzie miała tajemnicza czarownica – Agnieszka? Jak będzie wyglądała przyszłość legendarnej szkoły Ambrożego Kleksa? Tego dowiecie się podczas show na żywo! Sami zdecydujecie reakcjami i głosami jak potoczą się losy bajkowych bohaterów i Profesora.

Nie zabraknie także halloweenowego przebierania. Przygotujcie z dziećmi straszne stroje! W trakcie show będziecie mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie, wrzucając zdjęcia waszych kreacji w komentarzach! Czekają fantastyczne nagrody.

Interaktywne show online „Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem” odbędzie się 31 października o godz. 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Bilet dla całej rodziny kosztuje 19 zł. Po zakupie biletu otrzymacie e-mail z zaproszeniem do grupy, w której odbędzie się halloweenowe show.

Bilety do kupienia na www.bilety.bajkapanakleksa.pl w zakładce „Co jest grane”.

Czytaj również:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Informacje

data
2020-10-31 19:00 do 2020-10-31

adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska

Reklama

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.