Kindernalia 2021

2021-05-07 19:08 Artykuł partnera portalu DZLS Atrakcje dziecięceDzieckoEdukacjaFestiwaleZabawa

Kindernalia to najdłuższy festiwal w kraju organizowany z okazji Dnia Dziecka. Początkowo naszą grupą docelową byli młodzi obywatele miasta Poznań, a dziś są to dzieci z całej Polski. Od 4 lat, naszą imprezę tworzą reprezentaci poznańskiej społeczności akademickiej.

Między 2018 a 2021 rokiem, przy organizacji Kindernaliów i Kindernaliów online pracowało w sumie ponad 400 studentów. Podczas stacjonarnych edycji, na uczestników czekało wiele atrakcji. Były one podzielone na strefy, jak na przykład strefa małego ekologa, strefa artysty, czy strefa podróżnika.

W 2020 roku zdecydowaliśmy się przenieść całe wydarzenie do Internetu, gdzie młodzi mogą rozwijać swoje pasje i uczyć się nowych rzeczy przy pomocy zamieszczanych przez nas materiałów.

Kindernalia
Kindernalia

Kindernalia – zapraszamy do zabawy od 3 maja do 13 czerwca

Zabawy ruchowe, gotowanie, łamigłówki to jedne z wielu atrakcji, które czekają na naszych uczestników. W tym roku nasz projekt będzie trwał od 3 maja do 13 czerwca. Do wspólnej zabawy można przyłączyć się w każdej chwili. Z powodu ciągle panującej pandemii wszystkie atrakcje i konkursy odbędą się w Internecie na oficjalnym fanpage’u Kindernaliów na Facebooku:

Kindernalia | Facebook

Kindernalia
Kindernalia

Zobacz również:

Atrakcje dla dzieci w województwie śląskim

Wydarzenia dla dzieci w województwie śląskim

Ulubione miejsca dla dzieci w województwie śląskim

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.