Kindernalia 2021 – Zimowa Edycja Online

2021-11-30 10:08 Artykuł partnera portalu DZLS Atrakcje dziecięceDzieckoEdukacjaFestiwaleZabawa

Witajcie! Wielkimi krokami zbliża się Zimowa Edycja Kindernaliów Online.

Zapewne zastanawiacie się czym, one właściwie są? Kindernalia to jedyne takie wydarzenie w przestrzeni online, tworzone przez poznańskich studentów, pełnych pasji oraz kreatywności. ? Nadrzędnym celem jest promowanie w przystępny sposób rozwoju oraz wartości edukacyjnych u młodych ludzi z całej Polski! ? Dzięki formie zdalnej każdy maluch – niezależnie od miejsca zamieszkania – może wspólnie z nami przeżyć fantastyczną, świąteczną przygodę. 

W tegorocznej edycji już od 1 grudnia będziemy wspólnie odliczać do Gwiazdki, poznając przy tym wspaniałe tradycje z kultowych, polskich regionów. ?? W trakcie wydarzenia będziemy dzielić się z Wami na Facebooku i Instagramie informacjami, dotyczącymi zwyczajów świątecznych w Polsce. Wyczekujcie także rozmaitych konkursów czy też innych przyjemnych atrakcji. Widzimy się na Kindernaliach! ?‍♀️?

Facebook: Kindernalia
https://www.facebook.com/kindernalia

Instagram: kindernalia.poznan

https://www.instagram.com/kindernalia.poznan/

Poprzednia edycja – Kindernalia lato 2021

Kindernalia to najdłuższy festiwal w kraju organizowany z okazji Dnia Dziecka. Początkowo naszą grupą docelową byli młodzi obywatele miasta Poznań, a dziś są to dzieci z całej Polski. Od 4 lat, naszą imprezę tworzą reprezentanci poznańskiej społeczności akademickiej.

Między 2018 a 2021 rokiem, przy organizacji Kindernaliów i Kindernaliów online pracowało w sumie ponad 400 studentów. Podczas stacjonarnych edycji, na uczestników czekało wiele atrakcji. Były one podzielone na strefy, jak na przykład strefa małego ekologa, strefa artysty, czy strefa podróżnika.

W 2020 roku zdecydowaliśmy się przenieść całe wydarzenie do Internetu, gdzie młodzi mogą rozwijać swoje pasje i uczyć się nowych rzeczy przy pomocy zamieszczanych przez nas materiałów.

Kindernalia
Kindernalia

Kindernalia – zapraszamy do zabawy od 3 maja do 13 czerwca

Zabawy ruchowe, gotowanie, łamigłówki to jedne z wielu atrakcji, które czekają na naszych uczestników. W tym roku nasz projekt będzie trwał od 3 maja do 13 czerwca. Do wspólnej zabawy można przyłączyć się w każdej chwili. Z powodu ciągle panującej pandemii wszystkie atrakcje i konkursy odbędą się w Internecie na oficjalnym fanpage’u Kindernaliów na Facebooku:

Kindernalia | Facebook

Kindernalia
Kindernalia

Zobacz również:

Atrakcje dla dzieci w województwie śląskim

Wydarzenia dla dzieci w województwie śląskim

Ulubione miejsca dla dzieci w województwie śląskim

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.