Premiera nowej odsłony „Akademii Pana Kleksa” w Katowicach

2023-12-22 14:32 M&M mama BajkiBajki i filmy dla dzieciDzieckoKinoKsiążki dla dzieci

Co to było za wydarzenie! ❤️ Uroczysta premiera „Akademii Pana Kleksa” w Katowicach w Kinie Helios.

20 grudnia do kina Helios w Galerii Libero przybyli aktorzy oraz licznie zaproszeni goście. Premierowy wieczór był niezapomniany, pełen pozytywnych emocji, śmiechu dzieci i zadowolonych twarzy dorosłych. To była druga przedpremiera filmu. Pierwsza odbyła się dwa dni wcześniej w Warszawie.

Dopełnieniem magii tego wydarzenia był bankiet zorganizowany przez Bajkę Pana Kleksa w nowych wnętrzach Fabryki Porcelany w Katowicach. To była wyjątkowa okazja, by celebrować magię kina w towarzystwie aktorów i twórców „Akademii Pana Kleksa”.

Film w reżyserii Macieja Kawulskiego na ekrany kin trafi 5 stycznia 2024 roku. To nie tylko powrót do dzieciństwa, ale również gwiazdorska obsada. Świetne role Danuty Stenki, Tomasza Kota, Sebastiana Stankiewicza ✨ W nowej adaptacji nie zabraknie Piotra Fronczewskiego, w ciekawej i tajemniczej roli…

Akademia Pana Kleksa
Film „Akademia Pana Kleksa” niebawem w kinach.

Gratulacje należą się również bardzo zdolnym młodym aktorom, szczególnie Antoninie Litwiniak, która gra w filmie Adę Niezgódkę. Możemy też zdradzić, że w filmie pojawi się wątek naszego regionu ????

akademia pana kleksa, film, premiera w Katowicach
Uroczysta premiera nowej odsłony „Akademii Pana Kleksa” w Katowicach

Z całego serca polecamy Wam wybrać się na rodzinny seans!

Koproducentem filmu jest Bajka Pana Kleksa ❤️

Zobacz również:

Wystawa „Kleks. Magia Kina” w Katowicach

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.