Legendia zaprasza zimą do Jamy Bazyliszka!

2020-02-14 16:26 M&M mama Atrakcje dziecięceZabawa

Czy wiecie, że w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku magiczna zabawa trwa przez cały rok!?

Jama Bazyliszka to największe na Śląsku multimedialne centrum rodzinnej rozrywki wypełnione atrakcjami. Na powierzchni ponad 2000m2 na małych i dużych gości czeka moc atrakcji, które zapewnią niezapomnianą przygodę w zimowe wieczory.

Wyjątkowa rodzinna przygoda w Jamie Bazyliszka

To jedna z najnowszych atrakcji w Legendii. Jama Bazyliszka otwarta jest nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Pierwsza w Polsce, rodzinna atrakcja typu Interactive Dark Ride stylizowana jest na polskie legendy o Bazyliszku. Pasażerowie w dziesięciu 6-osobowych wagonikach typu trackless przejeżdżają przez osiem interaktywnych pomieszczeń, strzelając do potworów za pomocą broni wysyłającej wiązki laserowe.

Rywalizacja punktowa w gronie rodziny i przyjaciół zachęca do zabawy, bo każdy chce przecież zostać zwycięzcą! Atrakcja ta została obsypana wieloma prestiżowymi i branżowymi nagrodami.

Jama Bazyliszka, Legendia

Po wytężonej walce z Bazyliszkiem (atrakcji uznanej za najlepszą rodzinną przejażdżkę w Europie!) rodzice odpoczną przy gorącej czekoladzie w bistro Pod Zielonym Pazurem, podczas gdy dzieci spędzą szalony czas w Gaju Urwisów – ogromnym, kilkupoziomowym rura parku! Są tam wszystkie ulubione dziecięce atrakcje: zjeżdżalnie, baseny z kulkami i tory przeszkód.

Na głodnych mocniejszych wrażeń czeka prawdziwa NOWOŚĆ – Game Room wraz z blisko 20 automatami zręcznościowymi, które dostępne są w cenie biletu wstępu.

Jama Bazyliszka, Legendia

Do Jamy Bazyliszka obowiązuje Bilet Sezonowy 2020, który obecnie można kupić w promocyjnej cenie – już od 119 zł! Warto zakupić go teraz i skorzystać do 29 marca z oferty Jamy Bazyliszka, a następnie cieszyć się sezonem w Legendii, który rusza już 11 kwietnia!

1 bilet = 200 dni zabawy

Przy zakupie Magicznego Biletu Sezonowego klient zyskuje blisko 200 dni zabawy oraz mnóstwo dodatkowych korzyści! Są to: zniżki do gastronomii i sklepów oraz liczne oferty specjalne, dłuższe godziny otwarcia, nowy letni program artystyczny, i wiele innych.

Nowością 2020 w Legendii jest „Dolina Jagi” – otwierana wiosną nowa, wodna atrakcja dla całej rodziny.  To okazja by przenieść się do słowiańskiej krainy i wyruszyć w podróż rwącą rzeką w miedzianym kociołku Baby Jagi. Dolina Jagi skrywa w sobie największe tajemnice Legendii.

– Sezon 2020 przyniesie kolejne nowości i zmiany, które mają na celu zagwarantować naszym gościom jeszcze więcej, jeszcze lepszej zabawy. Przede wszystkim chcemy jeszcze bardziej docenić naszych gości posiadających bilety sezonowe. Specjalnie dla nich już w miesiącach zimowych przygotowaliśmy nowe propozycje, jak możliwość korzystania z Jamy Bazyliszka czy Winter Legendii właśnie w ramach tzw. sezonówki. Wśród nowości sezonu, obok nowej wodnej atrakcji, postanowiliśmy również wydłużyć godziny otwarcia parku latem, otworzyć bramy Legendii w wakacyjne poniedziałki, a także wzmocnić program animacyjny oraz show. Legendia, dzięki swojemu położeniu w centrum aglomeracji, jest doskonałym miejscem dla mieszkańców Śląska do spędzania w niej prawdziwie magicznego i rodzinnego czasu. Atrakcyjna cena biletu sezonowego jest ukłonem w ich stronę i ma im w tym pomóc – mówi Izabela Kieliś (Local Commercial Manager w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku)

Jama Bazyliszka czynna jest do 29 marca, a 11 kwietnia otwierają się bramy Legendii i tym samym rozpoczyna się sezon letni – przygotowania trwają już pełna parą!

Źródło: Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Jama Bazyliszka – małpi gaj, Legendia

Zobacz również:

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.