Skarbonka Domu Aniołów Stróżów stanęła w Galerii Katowickiej

2020-09-26 22:03 M&M mama DzieckoPomoc

Nadal jest wiele dzieci potrzebujących opieki i wsparcia oraz młodzież, która nie znajduje zrozumienia u dorosłych i rówieśników. Dla nich wszystkich bezpieczną przystań tworzy 8 placówek Domu Aniołów Stróżów, z którym od niedawna współpracuje Galeria Katowicka. Od 14 września można tu wesprzeć organizację, wrzucając choćby symboliczną złotówkę do oryginalnej, żółto-szarej zakręconej skarbonki.

Dom Aniołów Stróżów i Galeria Katowicka łączą siły, by pomagać

Dom Aniołów Stróżów od ponad 25 lat prowadzi szeroko zakrojone działania na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin z terenu Katowice – Załęże. W ramach organizacji funkcjonują świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, projekty uliczne oraz poradnia rodzinna, wspomagająca łącznie 80 rodzin. Każdego dnia jej pracownicy troszczą się o 130 osób w wieku od 2,5 do 18 lat, a w ciągu roku z ofertą nieodpłatnych zajęć i opieki docierają do około 600. Jednak aby działać, te wyjątkowe dla młodych ludzi miejsca potrzebują pomocy oraz zaangażowania prywatnych osób i instytucji.

Nasza działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie, jakie otrzymujemy każdego dnia od samorządów, firm oraz indywidualnych darczyńców. Cieszymy się, że do tego grona dołącza także bliska lokalnej społeczności Galeria Katowicka. Mieszkańcy miasta już nie raz udowodnili, że mają wielkie serca. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie również i tym razem. Zachęcamy wszystkich do wsparcia podopiecznych Domu Aniołów Stróżów oraz dołożenia swojej cegiełki w Katowickiej. Pamiętajmy, że każda złotówka ma znaczenie – mówi Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Dom Aniołów Stróżów
Na fotografii: od lewej Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów; Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej oraz Anna Litwa, Leasing Manager Savills Investment Management

Wsparcie Domu Aniołów Stróżów to już kolejna akcja pomocowa, do której włączyła się Galeria Katowicka. Tym razem, we współpracy z beneficjentem, w obiekcie prowadzona jest zbiórka pieniędzy. Datki gromadzone są w specjalnej skarbonce, usytuowanej w części restauracyjnej.

Współpraca z Domem Aniołów Stróżów to dla Katowickiej naturalny krok – z radością włączamy się w kolejne charytatywne przedsięwzięcie. Wszystkie nasze poprzednie akcje potwierdziły, że nasi klienci mają ogromne serca i wolę pomagania – z pewnością nie przejdą obok tej inicjatywy obojętnie. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce – zachęca Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej. 

Skarbonka Domu Aniołów Stróżów znajduje się na poziomie +2 w strefie restauracyjnej Galerii Katowickiej. Serdecznie zapraszamy!

dom aniołów stróżów

Czytaj również:

Zobacz również:

6 prostych przygód z dziećmi w Katowicach

Fajne Miejsce Bawialnia i Kawiarnia GILI GILI

gili gili bawialnia kawiarnia
Fot. elladium.pl

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.