Wakacje z Panem Kleksem

2020-07-09 17:33 Artykuł partnera portalu DZLS Atrakcje dziecięceDzieckoEdukacjaSale zabawZabawaZwiedzanie

Przez 7 dni w tygodniu, w Bajce czeka na Was specjalny program wakacyjnych rozrywek z Panem Kleksem. Wpadajcie spontanicznie, albo zaplanujcie wizytę wcześniej. Wybór należy do Was.

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji: sensoryczne zajęcia dla najmłodszych, konkursy, zwiedzanie Bajki z Panem Kleksem oraz Strefa Odkrywcy, czyli kreatywne warsztaty naukowe z Dr. Paj-Chi-Wo i Wielkim Elektronikiem. Jeden, tańszy bilet obejmuje wszystkie atrakcje przez cały dzień, bez limitu czasu.

  • 7 dni w tygodniu 
  • od 10:00 do 20:00
  • wszystkie atrakcje w cenie jednego biletu
  • bilety: normalny 39 zł, ulgowy 34 zł, rodzinny 2+2 129 zł
  • brak limitu czasu

Bilety można kupić tutaj: https://bajkapanakleksa.pl/wydarzenia/wakacje-z-panem-kleksem/

wakacje z panem kleksem, bajka pana kleksa
Wakacje z Panem Kleksem

Bajka Pana Kleksa zaprasza w wakacje

Program dnia w ramach #wakacjezPanemKleksem:

11:00 STREFA MALUCHA – warsztaty manualne i sensoryczne dla najmłodszych. Świetna edukacyjna zabawa pozwoli na poznanie świata za pomocą zmysłów wzroku, węchu, zapachu i smaku.

12:00 STREFA ODKRYWCY – warsztaty naukowe. Legendarni bohaterowie przygód Pana Kleksa, Wielki Elektronik oraz Doktor Paj-Chi-Wo zapraszają na kreatywne eksperymenty naukowe! Kraterowanie powierzchni księżyca, izolowanie DNA pomidora czy zajęcia z wykorzystaniem produktów chemicznych dostępnych w domowej kuchni będzie świetną zabawą dla całej rodziny!

Bajka Pana Kleksa – STREFA ODKRYWCY – warsztaty naukowe

13:00 ZWIEDZANIE Z PANEM KLEKSEM. Nikt nie zna Bajki Pana Kleksa lepiej niż jej patron i legendarny nauczyciel! W trakcie tej bajkowej wycieczki odkryjecie każdy zakamarek Bajki, poznacie wszystkie sekrety prof. Kleksa, odwiedzicie Złomowisko Robotów oraz wyruszycie w podróż na Planetę Fantazję! Wszystko to w towarzystwie prof. Kleksa.

14.00 KONKURS Z NAGRODAMI

15:00 STREFA ODKRYWCY – warsztaty naukowe

16.00 – WSPÓLNE CZYTANIE BAJEK. Tak jak Piegi Pana Kleksa dodają witalności, tak czytanie od najmłodszych lat rozwija wyobraźnie i chęć poznawania świata. Zapraszamy dzieci na wspólne czytanie bajek Jana Brzechwy z bohaterami Bajki Pana Kleksa! Kaczka Dziwaczka? Na straganie? Na Wyspach Bergamutach? Spokojnie! Przeczytamy wszystkie 🙂

17.00 ZWIEDZANIE Z PANEM KLEKSEM

18:30 STREFA ODKRYWCY – warsztaty naukowe

Zobacz również:

Atrakcje dla dzieci na Śląsku

Komentarze (0)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Strona korzysta z plików cookies
Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej w polityce prywatności.